XIII МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС

СТУДЕНТСЬКИХ МАРКЕТИНГОВИХ,

PR-ПРОЕКТІВ ТА СТАРТАПІВ

"ЗОЛОТИЙ КОМПАС"

 

ТЕМА-2019:

КРЕАТИВНА ЕКОНОМІКА

 

«Золотий компас» - унікальний проект в сучасному освітньому просторі, який об'єднав студентів, викладачів та представників бізнесу з багатьох країн світу з метою формування висококваліфікованих кадрів.
Рік заснування - 2007.
Організатор - Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця.
Мотив (ідея конкурсу) — формування професійних компетентностей у студентів, які навчаються за напрямами: підприємництво, менеджмент (маркетинг), реклама і комунікації, комп'ютерні науки.
Участь — безкоштовна

Місія та позиціонування

Місія — формування професійної еліти в галузі підприємництва, менеджменту, маркетингу, реклами і комунікацій, комп'ютерних наук.
Позиціонування — інформаційний майданчик для професійного знайомства, передачі досвіду і унікальних практичних знань, налагодження співпраці студентів, викладачів та представників бізнесу.

Конкурентні переваги

Актуальні та трендові теми.
Конкурсанти виконують реальні, а не віртуальні проекти.
Члени журі — тільки представники бізнесу.
Конкурс — командне змагання.
В рамках конкурсу проводиться Міжнародний бізнес-форум ефективних рішень «KBD - Kuznets Business Day».

Учасники конкурсу

За час існування конкурсу в ньому взяли участь більше 2000 учасників з 83 університетів, академій та інститутів 9 країн світу.

Тематика конкурсу

Щороку організатори пропонують учасникам нову тему для розробки конкурсного проекту.
2007 рік - «Ринок мобільного зв'язку»
2008 рік - «Ринок банківських послуг»
2009 рік - «Ринок страхових послуг»
2010 рік - «Мегаполіс як бренд»
2011 рік - «Україна як бренд»
2012 рік - «ВНЗ як бренд»
2013 рік - «ЕКО-ТРЕНД-2013»
2014 рік - «IT: продукти та послуги»
2015 рік - «Молодіжні проекти»
2016 рік - «Соціальні ініціативи: від ідеї до реалізації»
2017 рік - «Кластерні ініціативи і проекти»
2018 рік - «Проекти, події та ініціативи для малих міст: бізнес та суспільний сектор»

Нагороди

Учасники конкурсу, які не вийшли в фінал, отримують сертифікат учасника. Фіналісти отримують диплом учасника фіналу, який свідчить про високі результати, які вони показали в конкурсі, і попаданні в short-list.
Призери отримують диплом за ІІ і ІІІ місце, а переможці - диплом за І місце.
Всі учасники фіналу мають можливість перемогти в окремих номінаціях конкурсу та авторських номінаціях членів журі, бути запрошеними на стажування або роботу в їх компанії.
Всі учасники фіналу отримують цінні та пам'ятні подарунки від партнерів конкурсу.

Відгуки

Олена Дерев'янко, керуючий партнер агентства «PR-Service», віце-президент Української PR-ліги, кандидат економічних наук, доцент:
«Ентузіазм Олексія Кононова, ідейного натхненника й «вічного двигуна» конкурсу перетворив «Золотий компас» в один із кращих майданчиків для професійного спілкування промо-фахівців різних спеціалізацій, поколінь, світоглядів. І з кожним роком ця традиція тільки зміцнюється».

Ірина Золотаревич, генеральний директор агентства «Pleon Talan», член правління Української асоціації зі зв'язків з громадськістю:
«Форуму щороку вдається зібрати професіоналів, яких не завжди зустрінеш і на дорослих фестивалях. Кращі експерти галузі не шкодують часу і сил, щоб приїхати до Харкова, оцінити студентські роботи і прочитати доповіді, представляють останні досягнення в комунікаційній сфері. Безсумнівно, організаторам цієї ініціативи вдалося створити потужний освітній майданчик, який забезпечує спадкоємність досвіду між різними поколіннями піарників і рекламістів».

Оксана Тодорова, президент Асоціації Корпоративних Медіа України:
«Конкурс «Золотий компас» пройшов якісну еволюцію. Від формату «свято на кафедрі» і «тренажера для майбутніх піарників» він виріс у майданчик для серйозної й складної практичної підготовки майбутніх професіоналів сфери комунікації. Сьогодні в конкурсних проектах розглядаються реальні компанії, існуючі бренди, і багато конкурсантів з навчальної — віртуальної площини зуміли перейти до практичної роботи».